×

LOKACIONET

1Zyrat Qëndrore

Autostrada Tiranë - Durrës, Km 8-të, TiranëTel: +355 4 240 6633
Fax: +355 4 240 6634

2Shop Tirana

Rruga Myslym Shyri, Kulla III, TiranëTel: +355 4 223 2721
Fax: +355 4 223 2722

3Vlorë

Lagjia 28 Nëntori, Pall. Deneko, VlorëTel: +355 33 40 2307
Fax: +355 33 40 2307

4Kosovë

Autostrada Prishtinë - Mitrovicë, Km 3-të, Shkabaj,
Prishtinë, KosovëTel: +381 287 53056

5Shop 2 Tirana
         Kondicionim

Blv. Zhan D'Ark, pranë Ministrisë së Jashtme, TiranëTel: +355 4 237 1961
Fax: +355 4 237 1961

ORARET E TEMPLE SHOWROOM

E Hënë - E Premte
8:00 - 18:00
E Shtunë
8:00 - 17:00

LAJMET E FUNDIT

Outlet Offer 50 percent
Tuesday, 27 October 2020 / Publikuar në Lajme, Lajme, Lajme, Lajme, Sektori i ndriçimit, Sektori i ndriçimit
3 ditë festë fundjavën e fundit të Tetorit në Showroom Albaelettrica. Nga e enjtja e datës 29 Tetor 2020 e deri në fund të ditës së shtunë 31 Tetor, Albaelettrica ka rezervuar një mundësi të çmuar për të ndryshuar pamjen e ambienteve tuaja me ndriçues ekskluzivë të markave me të mira dhe cilësore në botë.
Albaelettrica - Partnership with NEMO
Thursday, 01 November 2018 / Publikuar në Uncategorized
Albaelettrica lider në fushën e ndriçimit, nis bashkëpunimin e ri me NEMO, një nga prodhuesit më të mëdhenj në botë në këtë industri. NEMO vazhdimisht përpiqet të krijojë dizain inovativ dhe modern. Themeluar në Milano në vitin 1993, NEMO përfaqëson një emër të madh në kategorinë e prodhuesve të të ndriçimit dhe është kthyer tashmë
Tuesday, 11 April 2017 / Publikuar në Power Tools
Albaelettrica prej më shumë se një viti, ofron për tregun vendas dhe atë në Kosovë, vegla profesionale pune nga Milwaukee. Milwaukee, kompani Amerikane, udhëheq industrinë e prodhimit të veglave profesionale të punës, aksesorëve etj. Ditën e martë, Nikolaus Kinne, inxhinier nga kompania Milwaukee (application engineer), zhvilloi një trajnim (sales force team) në ambjentet e kompanisë
Monday, 27 March 2017 / Publikuar në Uncategorized
Të enjten, në datën 23 mars 2017, Albaelettrica zhvilloi një workshop me studentët e Masterit në Arkitekturë të Universitetit Epoka; një ftesë e Assoc. Prof. Dr. Sokol Dervishi, Shef i Departamentit të Arkitekturës në Universitetin Epoka. Përgatitur dhe prezantuar nga Adela Terpo, sesioni përfshiu edhe shembuj mbi projektimin e ndriçimit dhe ndriçuesëve, pyetje & përgjigje

FACEBOOK

12000 +

INSTAGRAM

400 +

LINKED IN

100 +

YOUTUBE

10 +

PINTEREST

500 +
TOP